Apie mus

Jūsų paslaugoms ir Jūsų mašinų gerovei dirbame jau apie 20 metu. Tobulėjant mašinoms ir technologijoms nuolat atnaujiname remonto techniką, bei įsigijame naujausias mašinų remonto aparatūras. Mūsų atliekami darbai naudojant pagerinta ir naujausią aparatūrą palegvina mums darbų atlikimą, sumažiną remontavimo laiką, bei sutaupo Jums apmokėjimo išlaidas.

 

Mūsų automobių taisyklą lengvai rasite Baltijos gatvėje 90A, netoli ''IKI'' parduotuvės.

 

 

autotaisykla_apie_mus.jpg

Vaizdo ir garso apsauga

Jūsų saugumui mūsų objekte yra įrengtos vaizdo kameros ir signalizacija. Palikdami mums savo automobilį ilgesniam taisymui, jauskitės saugiai ir ramiai. Jūsų automobilis visuomes bus užrakinamas objekto viduje, kuriame yra ne tik daugybė vaizdo kamerų, bet ir signalizacija. Įsijungus signalui akimirksiu pasirodys apsaugos firma. Jūsų mašina taip pat saugoma ir objekto lauko teritorijoje, kuri taip pat stebima vaizdo kamerų pagalba.

Mes rūpinamės Jūsų automobilio saugumu.

Jaukus laukiamasis ir karšta kava

Kol apžiūrėsim ir sutvarkysime Jūsų automobilį, kviečiame jaukiai palaukti mūsų serviso laukiamajame, atsigerti karštos kavos, bei paskaityti įvairius žurnalus.

Duomenų kaupimo sistema

Jūsų patogumai visus mašinų remonto darbus detaliai aprašome savo kompiuterinėje duomenų bazėje. Tokiu būtu galime Jums laiku pranešti apie būtinus mašinos apžiūros darbus. Jums nereikia sukti sau galvos dėl tepalų keitimo, stabdžių apžiūros būtinumo ir kitų būtinų techninių apžiūrų. Tai mūsų užduotis Jums apie tai priminti.

Kokybė ir naujausia technika

Mes garantuojame Jums mūsų darbo kokybę. Nuolat atnaujiname ir tobuliname savo aparatūrą į naujausią techniką. Palikdami mums savo automobilį Jūs ne tik gausite kokybišką darbo rezultatą, bet tuo pačiu ir sutaupysite. Naudodami naujausią techniką mes sutaupome savo darbo laiką, Jūs - savo pinigus. Nedelskite ir įsitikinkite tuo patys.

Patraukli kaina

Remontuojant mašiną dažnai galima pasirinkti keletą eigos variantų: pigesnį, greitesnį, brangesnį ar ilgalaikiškesnį. Nuo pasirinktų galimybių ir norų priklauso ir kaina. Mes visuote atsižvelgsime į Jūsų galimybes ir norus, ir patarsime patikimiausią sprendimą. Mūsų kainos neviršija mūsų darbo kokybės. Sutaupysite daugiau tapdami mūsų nuolatiniais klientais.

Prioritetai

Visų svarbiausia mums yra klientas, na ir žinoma, jo mašina. Mes išsamiai aptariame su savo klientais visus reikiamus ir būtinus mašinos remonto darbus. Detaliai paaiškiname taisymo eigą, apskaičiuojame remonto bei reikiamų detalių užmokestį. Klauskite mūsų! Мūsų komanda padės Jums išsiaiškinti visus neaiškumus.