Atliekami serviso darbai

Važiuoklės remontas

Informacija apie važiuoklės remonta ruošiama.

Elektrinės dalies remontas

Informacija ruošiama

Sankabos remontas ir keitimas

Informacija ruošiama

Variklio remontas

Variklio remonto darbai. Informacija ruošiama.

Ratų balansavimas ir suvedimas

UAB "Autotaisykla" atlieka ratų balansavimo ir suvedimo darbus. Šios paslaugas atliekamos mūsų kvalifikuotas parsonalas pasitelkdamas naujausius technikos standartus. Teisingas vožtuvų parinkimas ir optimalus ratų subalansavimas garantuoja 100% pilną visų ratų koncentriškumą. 

Read more

Aušinimo ir šildymo sistemos remontas

Aušinimo ir šildymo sistemos remontas

Starterių ir generatorių remontas

Starterių ir generatorių remontas. Informacija ruošiama.

Padangų ir kamerų klijavimas

Jūsų padangoje vinis ar didelė stiklo šukė?.. Neskubėkit keisti padangos nauja. Dažnai padangas dar galima suremontuoti atliekant padangų vulkanizavimą. Vulkanizavimas taikomas įvairiems padangų gedimams remontuoti. Priklausomai nuo gedimo gali būti taikomas karštas arba šaltas vulkanizavimo būdas. Panaudojant pleistrus specialiai pritaikytus vulkanizavimo procesui, galime padaryti kokybiškai suremontuoti Jūsų padangas.

Mūsų Autotaisykloje galite užsisakyti šias padangų taisymo paslaugas, kurias atliekame naudojants tik aukštos technologijos įrengimais.

Duslintuvų remontas

Kiti įvairūs ir nestandartiniai darbai

Informacija ruošiama

Pakabos remontas

Informacija ruošiama

Stabdžių sistemos remontas

Informacija apie stabdžių remonta ruošiama.

pasirinkite mus

UAB "Autotaisykla" yra Jūsų partneris visais automobilio remonto klausimais. Jei ieškote Jūsų mašinai kvalifikuotų paslaugų atlikimo, tuomet čia Jūs esate tinkamoje vietoje. Mes Jums patarsime, sutaisysime ir prižiūrėsime Jūsų automobilį ilgalaikio remonto bei priežiūros srityje. Dirbame jau apie 20 metų, tad mūsų patirtis kalba mūsų darbo kokybe. Taisome visus automobilius kruopšiai ir sąžiningai. Keičiame tik tas detales, kurios yra būtinos, atliekame tik tuos darbus, kurie yra būtini, ir kurių pageidauja mūsų klientas. Mus yra svarbu Jūsų atsiliepimai. Garantuojame Jums sąžiningumą ir tikimės gerų atsiliepimų bei Jūsų rekomendacijų.

 

Patikėkite savo automobilį mums, mes padarysime viską dėl Jūsų mašinos!

Our Policy

Nulla aliquet libero ut enim ultrices rutrum. Vivamus libero justo, congue in varius id, pretium quis magna. Ut at erat eu quam aliquam ultricies ut cursus velit. Nullam velit odio, adipiscing vel eleifend ac, tempor nec felis. Fusce vitae luctus nunc. Etiam vel tellus ut lorem cursus pharetra. Nam eu ipsum est. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vel condimentum dui. Mauris lobortis, ipsum vel volutpat ultricies, lorem velit sollicitudin eros, a convallis lectus erat ut risus. Nam vel nibh et dui aliquet auctor porttitor a urna. Vestibulum in odio orci, vitae sagittis leo.

Cras vel turpis a lorem congue dignissim ut ut tellus. Aenean quis varius libero. Nulla ultricies metus et sapien vestibulum laoreet. Suspendisse porta arcu sed sem tincidunt malesuada. Sed cursus gravida leo nec adipiscing. Quisque justo tortor, adipiscing sit amet dictum eget, auctor commodo leo. Nunc fermentum, urna a scelerisque rutrum, sem nisi fermentum turpis, nec ullamcorper neque mauris sed lectus. Aenean at lacus sapien, vitae hendrerit dui. Vestibulum ac ultricies quam. Curabitur posuere ornare scelerisque. Lorem ipsum dolor sit

Noriu būti nuolatiniu klientu:

Norite tapti mūsų nuolatiniu klientu? Puiku! Kreipkitės į mūsų komandą, ir mes Jums paaiškinsime ir atsakysime į klausimus apie mūsų "nuolatinių klientų" privilegijas. Аpžiūrėję Jūsų mašiną, mes itrauksime dabartinę automobilio būseną į duomenų bazę.

Duomenų sistema atrenka ir nurodo visus būtinus mašinos patikros darbus pagal praėjusį laikotarpį. Jums nereikės rupintis ir stengtis prisiminti, kada paskutinį kartą keisti tepalai, kada atnaujinots stabžių kaladėlės ir t.t. Mūsų sistema primins Jums, kada turite vėl mums patikėti savo automobilį.

Atvažiuodami ir patikėdami mums savo automobilį nurodytu laikotarpiu Jūs ne tik "padėsite" savo mašinai, bet ir sutaupysite pinigus ir nervus. Reguliarus mašinos patikrinimas yra labai svarbu. Kaip tik "mažos problemos" dažnai būna ignoruojamos ... o tada, po kurio laiko, būna jau labai brangu!

 
Naudokitės šiomis privilegijomis:
 
Priminimas laiku
Garantuojame, kad apie visus būtinus mašinos remonto darbus, pranešime Jums laiko.
Laikotarpio nurodymas
Priminime nurodysime apsilankymo laikotarpį..
Nuolaidos remonto darbams
Savo nuolatinimas klientams taikome visiems remonto darbams nuolaidas
Akcijos
Jums pageidaujant pranešime Jums apie vykstančias akcijas.
Techninė apžiūra
Kiekvieną kartą patikrinsime Jūsų mašinos techninę būklę, tam, kad ateity išvengtumėte didesnių mašinos gedimų.
Duomenų ataskaita.
Kiekvieno apsilankymo metu, Jums pageidaujant, pateiskime atasakaitą apie atliktus darbus.
Nuolaidos detalėms
Žinoma, kad savo nuolatinimas klientams pritaikysime nuolaidas ir atsarginėms automobilio detalėms.

Pageidaujate, kad Jūsų automobilį mes patys pasiimtume?

atstumti masina

Jūsų patogumui galime Jūsų automobilį atsivežti apžiūrai ar remonto darbams. Nurodytu laikotarpiu ir adresu  mūsų darbuotojas galit atvykti pasiimti Jūsų mašiną taisymo darbams. Sutaupykite savo laiką už nedidelę kainą.

Norite, kad pataistytą automobilį mes vėl pristatytume Jums ?

masinos raktai1

Jums pageidaujant, galime jau sutaisytą automobilį vėl Jums pristatyti į norimą vietą sutartu laiku. Kreipkitės į mus, ir pasinaudokite šia patraukilia mūsų paslauga.